LAZER MARKALAMA
12 Ocak 2020
Damla etiket nedir
Damla Etiket Nedir?
20 Mart 2024

LEKSAN (LEXAN) ETİKET NEDİR?

LEKSAN (LEXAN) ETİKET NEDİR?

Ostim Leksan Etiket, Membran Switch

İç ve dış mekanlara uygun olan bu etiket tipi, istenilen yere gofre (kabartma) uygulanarak butonların kullanımını sağlaması ve 100 derece gibi sıcaklıklara dayanıklı olması sebebiyle yoğun olarak makina ve elektronik otomasyonlarında kullanılır otomotiv sektörü başta olmak üzere, her türlü sanayi sektöründe, elektrik ve elektronik sektöründe, makinelerin ön panellerinde veya reklam promosyon amacı ile kullanılan etiket çeşitlerindendir.

Baskı şeffaf pvc ile yapıştırıcı arasına uygulanır bu sayede dış etkenlerden zarar görme olasılığı yoktur. Bu yüzden rengi hiç bir zaman solmaz. Serigrafi tekniği ile gerçekleştirilir. Arma, işaret, logo, isim ve açıklama metni gibi yazıların yada resimler basılır.

Farklı boya kullanılarak arkadan verilen ışıkla geçirgenlik sağlar. Bu etiket cinsi özellikle makine, elektronik otomasyonlarında yaygın olarak kullanılır, istenilen yere arkasından ışık geçirdiği için ekran ve istenilen yere Gofre (kabartma) yapılarak tuşların kullanımı sağlanır. Bütün endüstriyel ölçü ve kontrol alanlarında kullanılır. (Sayıcı, Termostat, Devir hız ölçerler, Zaman röleleri, Sensör). .

0,15 mm – 1,5 mm arası kalınlıklarında olan leksan, lazer ile kesilebilir özelliktedir.

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere üreticilerin metal etiket ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz. www.etiketciniz.com

Neden metal etiket tercih edilir?
•Isıya ve güneş ışınlarına karşı dirençli
•Montaj kolaylığı
•Tüm hava şartlarında kullanılabilir
•Seri Numarası, İmal yılı bilgilerin bulunması
•Etiket üzerine kullanıcı tarafından işlenilebilir
•Uzun ömürlüdür