One Way Vision Cam Uygulama

one-way-1
one-way-3
one-way-4
one-way-2

One Way Folyo UygulamaOne Way Folyo Uygulama Nasıl Üretilir?One Way Vision ne demek? Halk arasında delikli folyo olarakta bilinen One Way Vision baskı, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına denilmektedir. Camın iç kısmından bakıldığında dışarı görülüyor iken dışarıdan bakıldığında içerisi görünmemektedir. Güneş ışığını çok alan yerlerde plaza, işyeri, rezidans ve oslerde hem ışığı kesmek hem de reklamızı yansıtmak için kullanılan yöntemdir. Amerikan üretimi olup uzun yıllar camda kalarak reklamınızı yansıtmaya devam eder. Ankara Ostim One Way Vision Cam Uygulama konusunda son derece deneyimli olan Ostim Etiket Sanayi İster 1 m2, isterseniz binlerce m2 baskıyı en hızlı, en kaliteli ve en uygun yata üretebilmektedir. Üzerinde delikler olan, digital baskı yapılabilen bir malzeme. Cam yüzeyler üzerine dışarıdan uygulanır. Arka yüzü genellikle siyahtır. Dışarıdan bakıldığında içerisi görünmez. One Way Vision nasıl yapılır? Öncelikle One way vision baskı uygulanacak yüzeyin temiz olması gerekmektedir. Toz, kir, yağ, leke kalmadığından emin olduktan sonra grak cama bakacak şekilde yerleştirilir ve üst kısmından sabitlenir. Sabitlenmiş lmin astarı soyulur ve yapışkanlı kısmı sulandırılmış camsil ile ıslatılır ve yapıştırma sağlanır. Ostim Etiket Sanayi Ankara’da rmalarınıza en ucuz One Way Vision baskı, uygulama konusunda işinde uzman kadromuzla hizmetinizdedir. Ankara’da One Way Vision yatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak rmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz. Ostim Dijital Baskı Folyo Uygulama tesislerimizde Dijital Baskıları iç ve dış mekan baskı makinelerımizde üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız dijital baskı makineleri son model endüstriyel makinelerdir. Sizlerin istekleri doğrultusunda en ucuz dijital baskı folyo uygulama üretimi yapmaktayız.

Ankara Ostim Dijital Baskı Folyo Uygulama konusunda son derece deneyimli olan Ostim Etiket Sanayi İster 1 m2, isterseniz binlerce m2 baskıyı en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyata üretebilmektedir.

One Way Vision Folyo Uygulama dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir . Dış mekanda; güneş, rüzgar, nem, yağmur, kar gibi dış etkenlere maruz kalacağı için çok dayanıklı olması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı orjinal ve özel ultraviyole boyalar ve sisteme entegre olan ultraviyole lambalarla bu boya saniyeler içinde kurutularak çok dayanıklı solmaz bir hal alacaktır. Yıllarca deforme olmadan kullanılabilir.

Kullanılan boyanın kalitesi kadar baskı yapılacak olan folyo ve branda tarzı malzemelerin de kaliteli olması gerekmektedir. Kusursuz netlikte baskı elde etmemiz için malzeme, boya, grafik çalışmanın ve kullanılacak görsellerin yüksek kalite de olması gerekmektedir.

One Way Vision Cam Folyo Kullanım Alanları:• Bina Cephe Giydirme İşlerinde
• Magaza ve Vitrin Cephe Giydirme İşlerinde
• Ofis Camı Kumlama İşlerinde
• Seçim Otobüsü Giydirme İşlerinde

Ankara Dijital Baskı Folyo Uygulama teknolojisinin imkanları ve ustalarımızın tecrübelerini birleştirerek kullanılacağı yerin şartları göz önüne alınarak, gerekli hassasiyette ve özelliklerde Dijital Baskı Folyo baskılarını istenilen adet ve ölçüde üreterek hazırlarlar.

Bu kullanılan folyoların çok kuvvetli yapışkanlık (holtment) özelliği bulunan çeşitleri de mevcuttur.

Ankara Dijital Baskı Folyo baskıları herhangi bir hazırlığa ihtiyaç duymayan seri baskı şeklidir.

Neden Dijital Baskı One Way Vision Folyo Cam Uygulama?• Üretim Süreci çok hızlıdır
• Serigrafi tekniğinde olduğu gibi her renk için kalıp almaya ihtiyaç yoktur
• Baskı Renk sayısı fiyata etki etmez
• İşin başlangıcı ve bitişindeki renk tonlarında farklılık olmaz.
• Baskıda oturmama, renk tutmaması gibi sorunlarla karşılaşılmaz
• Yüksek çözünürlük fotoğraf kalitesinde baskı yapar
• Doğaya ve insan sağlığına zarar verecek kimyasal gazlar yoktur
• Renk Geçişlerinde sorun olmaz, çok küçük yazılar bile net çıkar

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket, avm görsel uygulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları