Lazer Kazıma – Tesa Etiket

Ankara Lazer Kazıma Etiket -Tesa Etiket
lazer-film-kazıma-tesa-etiket-8
lazer-film-kazıma-tesa-etiket-7
lazer-film-kazıma-tesa-etiket-6
lazer-film-kazıma-tesa-etiket-5
lazer-film-kazıma-tesa-etiket-4
lazer-film-kazıma-tesa-etiket-3
lazer-film-kazıma-tesa-etiket-2
lazer-film-kazıma-tesa-etiket-1

LAZER FİLM KAZIMA TESA ETİKETLazer Film Kazıma (Tesa) Etiket Nedir?Fiber Lazer Markalama makinesi ile üretilir.

Kendinden yapışkanlı film tabakaya fiber lazer makineyle yapılan kazıma ile ortaya çıkan çok ince detaylı yazı , şekil, ve barkodlar sayesinde çok özel güvenlik etiketi üretmiş oluruz.

Lazerle yapılan kazıma sonucunda üretilen bu etiket çeşidi özellikle otomotiv sektöründe çok kullanılmaktadır.

İstenilenin çok hızlı lazer kazıma ve kesimini tek işlemle ve hızlı bir şekilde üretilir esnektir.

Yüksek kontrast ve çözünürlük lü bu etiket kolay okunur.

Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiket Termal özelliği olan, kimyasal ve fiziksel etkenlere karşı son derece uzun ömürlü olur. Yapıştırıldığı araçlarda otomobilin kullanım ömrü boyunca dayanır. Bu sayede maksimum güvenlik sağlar.

Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiket garanti etiketidir. Uygulandığı yüzeyden kaldırmak imkansızdır. Kaldırılmaya ve sökülmeye çalışılırsa etiket komple kalkmaz ve izler bırakarak kanıt bırakır. Komple sökmek ve başka yere transfer etmek mümkün değildir.

Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiketle Markaya özel logo işlenerek marka kişisselleştirilebilir.

Özelleştirilmiş mikro barkod ve qr kod işlenerek müşteriye gizli güvenlik sağlayarak güvenliği en üst seviyeye taşır.

Otomobillerde Lastik basınç değerleri ve yakıt çeşidi bilgisi, motor ve şasi numaralarının yazdığı araca özel etiketler servis talimatları, airbag hava yastığı, gibi aracın kimliğini ve bilgilerini gösteren çok özel etiket çeşididir.

Metal ve plastikler için kullanılan Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiketler otomobillerin ön camında kullanılır ve araca özel verileri taşır. Silinme ve tahribata karşı dayanıklılığı sayesinde güvenlik sağlar. aşınmaya, hava şartlarına, kimyasal etkenlere karşı son derece dayanıklıdır.

Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiketin Üretim Süreci?Lazer Film Kazıma (Tesa) etiketler fiber lazer markalama makinesi ile üretilir. Lazer Film Kazıma (Tesa) etiketlerde fiber lazer makinesinin merceğinden çıkan lazer ışını Lazer film kazıma etiketin üst yüzeyindeki katmanı aşındırarak alttaki rengi açığa çıkarma ile üretilen etiket şeklidir.

Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiket diğer etiketlerdeki gibi bir baskı hazırlıklarına ihtiyaç duymayan seri etiket üretme tekniğidir. iç ve dış mekan ürünü olan Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiket çok gösterişli, esnek ve hafif bir malzemedir

Neden Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiket Etiket?• Kazıma esnasında ve sonrasında sağlığa zararlı dumanlar çıkarmaz
• Kokusuzdur
• Hafif ama dayanıklı bir plastikten üretilmiştir
• Parlak bir yapıya sahip olmadığı için el izi bırakmaz
• Fiber markalama makinesi ile seri üretime olanak tanır.
• Boya, baskı, çapak gibi sizi uğraştıracak detayları yoktur.
• Fiber markalama makinesi sayesinde etikete şık bir derinlik kazandırır
• İç mekan ürünüdür

Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiketin Kullanım Alanları• Yakıt doldurma kapağı
• Kapı sütunları
• Gösterge Tablosu
• Motor
• Çamurluk
• Elektrik Panoları
• Makine Talimat Etiketi

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket,Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiketin, avm görsel uygulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları

Ankara ‘nın en kaliteli ve profesyonel lazer kazıma etiketini; diğer adı ile tesa etiket üretimini yapıyoruz. Tesa etiket fiyatları ve detaylar için arayınız