Aynalı Dekota ve Pleksi Kesim Harf

aynalı-dekota-ve-pleksi-kesim-harf-1
aynalı-dekota-ve-pleksi-kesim-harf-2
aynalı-dekota
aynalı-dekota-ve-pleksi-kesim-harf-4

AYNALI DEKOTA VE PLEKSİ KESİM HARF TABELAAynalı Dekota ve Pleksi Kesim Harf TabelaAynalı Dekota Kesim Harf: Kolay işlenip kesilebilir plastik türevi bir malzemedir. Siyah ve beyaz olarak kullanıldığı gibi birde üzerine altın ve gümüş krom metal kaplamalı olan türleri de mevcuttur. Işıksız firma tabelaları, kapı numaraları olarak ta kullanılır. Ucuz tabela üretim ürünüdür. Değişik kalınlıklarda dekotalar mevcut olup, firmaların isteği doğrultusunda hızlı ekonomik tabela yapmaktayız

Pleksi Kesim Harf: Pleksi türleri mat, şeffaf, ve renkli olarak istediğiniz kalınlıklarda üretilmektedir. Kolay işlenip kesilebilir cam plastik türevi bir malzemedir. Cam gibi ışık geçirken ancak daha dayanıklı ve kolay kırılmayan bir yapıya sahiptir.

Pleksi malzemenin ışık geçirgenliği çok fazladır. Aynalı pleksi denilen malzeme pleksinin üzerinde ayna kaplanmış halidir. Dolayısıyla çok güzel ve albeni si olan bir üründür.

Aynalı dekota ve pleksi kesim harf tabela üretiminde istenilen boyut ve türde harfler tek tek kesilerek istenilen alana özel kuvvetli yapıştırıcılar yardımıyla montaj yapılır ve yıllarca kullanılır.

Aynalı dekota kesim harf tabela router makinalar yardımıyla kesilir.
Pleksi kesim harf tabelalar lazer makinalar ile kesilir.

Firmanızın reklamınızı yapmak için kullanacağınız bu tabela çeşidi çok ilgi çekici ve gösterişlidir.

Üretim süreci oldukça kolaydır.
Aynalı dekota ve pleksi kesim harf tabelalar, son dönemin en çok tercih edilen tabela türlerindendir.

Ankarada tabela üretimde yerini alan Ostim Tabela Sanayi size ucuz tabela ve totem üretmekte ve montajını gerçekleştirmektedir.
Çok Uzun ömürlü olan bu Aynalı dekota ve pleksi kesim harf tabela için projelendirme ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Aynalı dekota ve pleksi kesim harf tabelalar gösterişli ve oldukça çok tercih edilen bir tabela türüdür.

Pleksi malzemenin ışık geçirgenliği çok yüksek olduğu için renkler canlı görünür ve dikkat çekicidir.

Aynalı dekota ve pleksi kesim harf tabela çok parlak ve göz alıcıdır.
Birçok farklı renkte kullanılabilir.

Aynalı dekota ve pleksi kesim harf tabela Özellikleri• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Kaliteli tabela çeşididir.
• Çok renkli çalışılabilir.
• Üretim süreci ve montajı özen gerektirir.
• İstenilen ölçü, yükseklik ve tasarıma göre üretilir.

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları

Aynalı Dekota ve Pleksi Kesim Harf