Zamak Döküm Etiket

zamak-1.gi
zamak-9
zaman-3
zamak-1

ZAMAK DÖKÜM ETİKETZamak Döküm Etiket Nedir?:Asit indirme metal etiket üretiminde Alüminyum, paslanmaz, bakır, pirinç gibi metal levhalara istenilen bölgelerin maskelendikten sonra asitle aşındırılarak oyularak işlenmesinden sonra içinin özel uzun ömürlü boyalarla boyanarak yapıldığı yöntemidir.
Asit indirme metal etiketler firmamız bünyesinde özenle üretilerek Türkiye' nin her il ve ilçesine sevk edilir.
Alüminyum metalden üretilen metal levhalara istenilen bölgelerin maskelendikten sonra asit ve kimyasal maddelerle aşındırılarak oyularak işlenmesinden sonra, içinin özel ve uzun ömürlü boyalarla renklendirerek yapıldığı Alüminyum asit indirme metal etiket yöntemidir.

Asit indirme etiketlerin fiyatları hesaplanırken metal etiketin ebadı ve adetleri dikkate alınarak fiyat verilir. Yani asit indirme etiketlerde adet ne kadar artarsa birim fiyat o kadar düşer.
Pirinç Sacdan imal edilen Asit indirme metal etiketler yıllarca neme karşı direnç göstererek kalitesinden ödün vermez

Renklendirimiş Pirinç Asit İndirme Etiketler isteğe göre matlaştırılarak veya parlak istenirse polisajla parlatılır.
Pirinç Etiketler kararma ve güneş ışınlarının renklerini soldurmaması için üzerine akrilik vernik atılır

Asit indirme etiketlerin fiyatları hesaplanırken metal etiketin Renk sayısı, malzeme kalınlığı, malzeme türü, ebadı ve adetleri dikkate alınarak fiyat verilir. Yani asit indirme etiketlerde adet ne kadar artarsa birim fiyat o kadar düşer.
Asit indirme etiketlerin fiyatlarını etkileyen diğer etken ise renk sayısıdır. Asit indirme metal etiket ankara denildiği zaman ilk akla gelen firma Ostim Etiket Sanayi dir.

Asit indirme etiket siparişiniz için lütfen bizimle iletişime geçin. Sizin için en uygun ve ekonomik metal etiket çeşidini tespit ederek, uygun olan metal etiket çeşidini üretelim.

Asit İndirme Etiket Neden Tercih Edilir?Kimyasal etkiler, fiziksel aşındırmalar, kar, yağmur, güneş gibi doğal olayların olduğu ortamlarda; etiketiniz üzerindeki logo, amblem, ve diğer bilgilerin yıllarca dayanmasını ve silinmemesini sağlamak oldukça güçtür. Asit indirme yöntemiyle üretilmiş metal etiketler şekil, yazılar, logolar derinlik oluşturarak metale işlenir. Özetle asit maskelenmemiş o kısmı oyar, oyulmuş yüzeyi etiketten çıkarmak hiç mümkün değildir.

Etiketlerinizin üzerinde bulunan bilgiler yıllarca kalmasını istiyorsanız mutlaka asit indirme etiketi diğer bir isimle Metal oyma etiket tercih etmelisiniz.

Asit İndirme Metal Etiket Özellikleri• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Kaliteli etiket çeşididir.
• Çok renkli çalışılabilir.
• Çok uzun ömürlüdür.
• Üretim süreci özen gerektirir.
• İstenilen ölçü, kalınlık ve çeşitte üretilir.

Asit İndirme Etiketin Üretildiği Metal Çeşitleri• Alüminyum asit indirme metal etiket
• Paslanmaz asit indirme metal etiket
• Krom asit indirme metal etiket
• Nikel asit indirme metal etiket
• Pirinç asit indirme metal etiket
• Bakır asit indirme metal etiket
• Bronz asit indirme metal etiket
• Pirinç asit indirme metal etiket


ETİKETLERAsit indirme etiket, Ankara Asit indirme etiket, ostim Asit indirme etiket, metal etiket, Asit indirme etiket fiyatları, ucuz Asit indirme etiket, ekonomik asit indirme etiket, Ostim etiket, Asansör etiketleri, ivedik metal asit indirme etiket, kabartma etiket, paslanmaz asit indirme etiket, bakır asit indirme etiket, pirinç asit indirme etiket,PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları

Zamak döküm etiket çeşitleri ve fiyatları için Ostim Etiket Sanayi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ürün ve uygun fiyat politikası ile sizlerleyiz.