Pleksi Kutu Harf Tabela

pleksi-kutu-harf-tabela-3
pleksi-kutu-harf-tabela-4
pleksi-kutu-harf-tabela-2
pleksi-kutu-harf-tabela-1

PLEKSİ KUTU HARF TABELAPleksi Kutu Harf TabelaPleksi kutu harf tabelalar gösterişli ve oldukça çok tercih edilen bir tabela türüdür.
Pleksi malzemenin ışık geçirgenliği çok yüksek olduğu için renkler canlı görünür ve dikkat çekicidir.

Pleksi Kutu harf tabelanın aydınlatması içerisine döşenen led aydınlatma sayesinde çok parlak ve göz alıcıdır. Ayrıca led ışıklar elektrik tasarrufu anlamında çok caziptir.
Kabartma kutu harflerin şekillerini belirlemek bizim elimizdedir. Pleksi kutu harfi istediğiniz yazı karakterinde üretebiliriz.
Birçok farklı renkte kullanılabilir.

Pleksi Kutu Harf Tabela Özellikleri• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Kaliteli tabela çeşididir.
• Çok renkli çalışılabilir.
• Üretim süreci ve montajı özen gerektirir.
• İstenilen ölçü, yükseklik ve tasarıma göre üretilir.

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları