Bina Cephe Giydirme

bina-cephe-giydirme-1
bina-cephe-giydirme-2
bina-cephe-giydirme-3
bina-cephe-giydirme-4

BİNA CEPHE GİYDİRMEBina Cephe Giydirme KaplamaBir binanın cephesi çok büyük ve reklama uygun bir alandır. Bu alanı en iyi şekilde kullanmak isteyen kişiler ostim tabela sanayi vasıtasıyla bu cepheyi değerlendirerek fimasının kurumsalını yada ürününü cephe kaplama yöntemi ile duvarına uygulatabilir.

Aynı zamanda binanın cephesini her türlü hava şartlarına karşıda koruyarak izolasyonda sağlayabilir.

Duvar olan cephelerde profilden karkas yapılarak branda gerilerek devasa bir tabela yapılarak cephe giydirilmiş olabilir. Aynı özelliklerde üretilmiş profil karkasa mesh branda yapılarak güneş ışığı ve hava geçişini de sağlayabiliriz.

Cam olan cephelere ise folyo ya da one way vising a basılmış görselleri arkasında ki yapışkanlık özelliği sayesinde cepheye giydirilir.

Giydirilecek cephede kullanılacak malzeme ve ürünler en kaliteli olanlardan seçilmelidir. Kullanılacak baskı malzemesi ve mürekkepler solma ve yırtılmaya karşı uzun ömürlü uv dijital baskı ile üretilmelidir.

Firmanızın reklamınızı yapmak için kullanacağınız bu tabela çeşidi çok ilgi çekici ve gösterişlidir.

Çok detaylı olduğu için üretim süreci oldukça zahmetlidir.

Bina cephe kaplamaları son dönemin en çok tercih edilen tabela türlerindendir.

Ankarada tabela üretimde yerini alan Ostim Tabela Sanayi size ucuz tabela ve totem üretmekte ve montajını gerçekleştirmektedir.

Çok Uzun Kömürlü olan bu cephe kaplama tabelalar için projelendirme ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Alüminyum - kompozit dekope oyma tabela Özellikleri• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Dikkat çekici tabela çeşididir.
• Çok renkli çalışılabilir.
• Üretim süreci ve montajı özen gerektirir.
• İstenilen ölçü, yükseklik ve tasarıma göre üretilir.

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları

Bina Cephe Giydirme