totem-tabela-4
totem-tabela-3
totem-tabela-2
totem-tabela-1

TOTEM TABELATotem TabelaBüyük Fabrika, Benzinlik Akaryakıt istasyonlarının girişinde kullanılır. Büyük, dikkat çekici göz alıcıdır. Büyük üretildiği için uzaktan görünmesi kolaydır. Müşterinin isteğine göre ayak boyu ve tabela ebatları değişiklik gösterir.
Daha Küçük iş yerlerinde ise kaldırıma monte edilen kutu şekilli totemler kullanılmaktadır.

Totem Tabelaların ÖzellikleriTotem tabelalar dış mekanda kullanıldığı için dayanıklı sağlam ve en uygun malzemeden üretilmesi gerekir. Yağmur, kar, güneş ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı son derece dayanıklıdır.
Totemlerde kullanılan malzemeler en kalitelisinden kullanılması gereklidir. Daha sonrasında müdahale etmek zor olduğu için 1.kalite malzeme ve işçilik uygulanmalıdır. yüksek olduğu ve rüzgara çok maruz kaldığı için olası afet durumları göz önüne alınarak Montajı konusunda gerekli arge yapılarak ilerde oluşabilecek tehlikelere karşı dikkat etmek gerekir.

• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Kaliteli tabela çeşididir.
• Çok renkli çalışılabilir.
• Üretim süreci ve montajı özen gerektirir.
• İstenilen ölçü, yükseklik ve tasarıma göre üretilir.

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları