Vinil Germe Tabela

vinil-germe-tabela-4
vinil-germe-tabela-3
vinil-germe-tabela-2
vinil-germe-tabela-1

VİNİL GERME TABELAVinil Germe TabelaDijital baskı makinemizde yapmış olduğumuz baskıları profilden çatılan şaseye gerilerek üretilen tabela çeşididir.

Uygun fiyatlı ve seri şekilde üretilen tabela türüdür.
Profil etrafına alüminyum kasa yaparak içerisine aydınlatma uygulanarak ışıklı vinil germe tabela da yapabiliriz.
Vinil germe tabelalar ışıklı ya da ışıksız yapılabilir. Işıklı vinil germe tabelalar ışıksız tabelalara göre daha dikkat çekicidir.
Dış Cephelerde kullanılan Vinil germe tabelalar iş yerlerinin ön cephelerinin üzerine monte edilir.Yağmur, kar, güneş ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı son derece dayanıklıdır.
• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Vinil Germe ucuz tabela çeşididir.
• Çok renkli çalışılabilir.
• Üretim süreci ve montajı çok kısadır.
• İstenilen ölçü ve tasarıma göre üretilir.

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları