Tampon Baskı

tampon-baski-4
tampon-baski-1
tampon-baski-2
tampon-baski-3

TAMPON BASKITampon Baskı Nedir?Değişik ölçülerde silikon kalıplar vasıtasıyla metal klişede bulunan baskı çalışmasını eğimli, bombeli, çukur, çıkıntılı ve ya düz olan zeminlerde baskı uygulama yapma şansı verir. Kalite olarak serigrafi baskıyla aynı olmasına ragmen serigrafi baskı düz yüzeylere baskı yapma imkanı sağlarken, tampon baskıda ise kavisli, oval, çukur, bombeli (Golf topu gibi) yüzeylere tek ve çok renkli baskı yapmanızı sağlayan kaliteli ve uzun ömürlü baskı türüdür.

Promosyon Ürünlerde Tampon Baskı

* Metal ve Plastik Kalemler
* Termoslar
* Metal ve plastik anahtarlıklar
* Cam Şişeler
* Kalemlikler
* Masa setler Çeşitleri
* Plastik Ürünler
* Ahşap Ürünler

Serigrafi baskı gibi tampon baskı işlemi de çok eski ama hala çok tercih edilen baskı şeklidir. Yapılan baskı yüksek kalite, yüksek kapatıcılık, net görüntü, keskin hatlarla; firmanızın veya markanızın logosu amblemini düz olan ve olmayan tüm yüzeylere baskı yapma şansı tanır.
Ostim Ankara Tampon Baskı teknolojilerini aktif şekilde kullanarak sizlere en kaliteli ürün ve malzemelere baskı olanağı tanır.
Serigrafi Baskı kazınma ve silinmeye karşı çok dayanıklı ve uzun ömürlü bir baskı sistemidir.

*Golf Topu
*Termos bardak
*serigrafi ve tampon baskı teknolojisine uygun her türlü ürün ve malzemeyi Ostim Serigrafi olarak üretebiliriz.
*Her türlü iç ve dış hava şartlarına dayanıklı malzemelerin üstüne silinmez, dayanıklı tampon baskısı yapılması
Matbaa makinalarında yapılamayan emicilik özelliği olmayan metal, seramik, kumaş, plastik, deri, pleksi, pvc, ahşap ve cam gibi malzemelere baskı olanağı tanıyan bir baskı sistemidir.

Elektronik sektörünün olmazsa olmazı serigrafi baskı devre kartlarının yollarını çok net şekilde basılmasına olanak sağlar. Ostim serigrafi endüstride yerini en üst sıralara taşımıştır.

Serigrafi tekniğinin uygulanabildiği malzeme türleri
Cam, deri, kumaş, polyester, metal, ahşap,

Fiksaj işlemi sayesinde baskısı yapılan serigrafi boyası, gözeneklere iyice işleyerek etiketin baskısına dayanıklılık sağlar. Bu etiketi sert bir cisimle çizmeye çalışsanız bile bunu başaramazsınız. Sentetik ve selülozik tiner, benzin, mazot, solvent, ispirto, aseton gibi boya çıkaran kimyasallarla bile çıkarılamaz. Çok sert, sıcak soğuk , nemli hava şartlarına bile dayanıklı olan bu etiketler,

dış mekanda on yıl garantili
iç mekanda ise yirmi yıl garantilidir.
Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları