Paslanmaz Metal Asit indirme

Paslanmaz Metal Asit indirme
asit-indirme
asit-indirme
asit-indirme-2

PASLANMAZ METAL ASİT İNDİRME ETİKETPaslanmaz Metal Asit İndirme Etiket Nedir?Asit indirme metal etiket üretiminde sipariş işleminden sonra tasarım onayı alınır. Metaller istenilen ölçülerde ebatlanarak üretime hazırlanır.
paslanmaz sacdan üretilen metal levhalara istenilen bölgelerin maskelendikten sonra asit ve kimyasal maddelerle aşındırılarak oyularak işlenmesinden sonra, içinin özel ve uzun ömürlü boyalarla renklendirerek yapıldığı paslanmaz asit indirme metal etiket yöntemidir.

Asit indirme metal etiketler firmamız bünyesinde özenle üretilerek Türkiye' nin her il ve ilçesine sevk edilir.

Paslanmaz Sacdan imal edilen Asit indirme metal etiketler 304 kalite paslanmaz, 430 kalite paslanmaz saclardan üretilerek yıllarca neme karşı direnç göstererek kalitesinden ödün vermez

Renklendirimiş Paslanmaz Asit İndirme Etiketler isteğe göre matlaştırılarak veya parlak istenirse polisajla parlatılır.
Paslanmaz Etiketler kararma ve güneş ışınlarının renklerini soldurmaması için üzerine akrilik vernik atılır

Asit indirme etiketlerin fiyatları hesaplanırken metal etiketin Renk sayısı, malzeme kalınlığı, malzeme türü, ebadı ve adetleri dikkate alınarak fiyat verilir. Yani asit indirme etiketlerde adet ne kadar artarsa birim fiyat o kadar düşer.
Paslanmaz Asit indirme etiketlerin fiyatlarını etkileyen diğer etken ise renk sayısıdır.

Asit indirme metal etiket ankara denildiği zaman ilk akla gelen firma Ostim Etiket Sanayi dir.

Asit indirme etiket siparişiniz için lütfen bizimle iletişime geçin. Sizin için en uygun ve ekonomik metal etiket çeşidini tespit ederek, uygun olan metal etiket çeşidini üretelim.

Asit İndirme Etiket Neden Tercih Edilir?Kimyasal etkiler, fiziksel aşındırmalar, kar, yağmur, güneş gibi doğal olayların olduğu ortamlarda; etiketiniz üzerindeki logo, amblem, ve diğer bilgilerin yıllarca dayanmasını ve silinmemesini sağlamak oldukça güçtür. Asit indirme yöntemiyle üretilmiş metal etiketler şekil, yazılar, logolar derinlik oluşturarak metale işlenir. Özetle asit maskelenmemiş o kısmı oyar, oyulmuş yüzeyi etiketten çıkarmak hiç mümkün değildir.

Etiketlerinizin üzerinde bulunan bilgiler yıllarca kalmasını istiyorsanız mutlaka asit indirme etiketi diğer bir isimle Metal oyma etiket tercih etmelisiniz.

Asit İndirme Metal Etiket Özellikleri• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Kaliteli etiket çeşididir.
• Çok renkli çalışılabilir.
• Çok uzun ömürlüdür.
• Üretim süreci özen gerektirir.
• İstenilen ölçü, kalınlık ve çeşitte üretilir.

Asit İndirme Etiketin Üretildiği Metal Çeşitleri• Alüminyum asit indirme metal etiket
• Paslanmaz asit indirme metal etiket
• Krom asit indirme metal etiket
• Nikel asit indirme metal etiket
• Pirinç asit indirme metal etiket
• Bakır asit indirme metal etiket
• Bronz asit indirme metal etiket
• Pirinç asit indirme metal etiket


ETİKETLERAsit indirme etiket, Ankara Asit indirme etiket, ostim Asit indirme etiket, metal etiket, Asit indirme etiket fiyatları, ucuz Asit indirme etiket, ekonomik asit indirme etiket, Ostim etiket, Asansör etiketleri, ivedik metal asit indirme etiket, kabartma etiket, paslanmaz asit indirme etiket, bakır asit indirme etiket, pirinç asit indirme etiket, serigrafi baskı, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, paslanmaz sac asit indirme etiket, paslanmaz etiket, 304 kalite paslanmaz asit indirme etiket, 403 kalite paslanmaz asit indirme etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket,

Paslanmaz Metal Asit indirme etiketler asitle aşındırılarak oyularak işlenmesinden sonra içinin özel uzun ömürlü boyalarla boyanarak yapıldığı yöntemidir.