Direk Tipi Sokak Cadde Yönlendirme Levhaları

direk-tip-sokak-cadde-yönlendirme-levhaları-1
direk-tip-sokak-cadde-yönlendirme-levhaları-2
direk-tip-sokak-cadde-yönlendirme-levhaları-3
direk-tip-sokak-cadde-yönlendirme-levhaları-4
direk-tip-sokak-cadde-yönlendirme-levhaları-5
direk-tip-sokak-cadde-yönlendirme-levhaları-6
direk-tip-sokak-cadde-yönlendirme-levhaları-7
direk-tip-sokak-cadde-yönlendirme-levhaları-8

SOKAK CADDE YÖNLENDİRME LEVHALARIOstim Ankara Etiket olarak Sokak Cadde Yönlendirme Levhaları TSE Standartları yönetmeliğe uygun kaliteli, uzun ömürlüdür. Kullandığımız Metal levhaları galvaniz malzemeden seçerek paslanmanın önüne geçiyoruz.

Levhanın üzerindeki yazıları gece de görünebilir olması adına reflektif foyodan imal ediyoruz.
Sokak ve Cadde Yönlendirme fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Alüminyum sac metalden imal edilmiş galvanizli, kabartma yazılı cadde ve sokak yönlendirme levhaları

Kabartmalı plaka, numartaj levhaları konusunda sizlere daha iyi hizmet edebilmek adına Ankara Ostim'de kurulan ve Sokak ve cadde levhalarını sizlere en ygun fiyata sunmayı hedefleyen firmamız özellikle belediyelerin numarataj ve cadde levhalarını su abone numarası levhalarını, ihtiyaç duyduğu cadde ve sokak levhaları, kapı numaraları ve su abone plakaları, Tedaş şartnamesine uygun olarak üretilen ölüm tehlike levhaları, jiletli tel kabartmalı uyarı levhaları, elektrik abonelerini kapı numara plakarı, Karayolları yönetmelik şartlarına uygun trafik uyarı levhaları, uyarı ve ikaz levhaları

Kabartmalı yazılar ve semboller bulunan uyarı levhalarının zorlu dış ortam şartlarına maruz kaldığı için üretiminde fırın boya ile üretilen levhalar yıllarca ilk günki yeni ve canlı görüntüsünü kaybetmez.

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ• Sokak Cadde Yönlendirme Levhaları TSE standartları yönetmeliğe uygun galvanizli sacdan üretilerek üstüne elektrostatik boya atılır, Levhadaki yazılarda kullanılan folyo özel gece görünürlüğü olan reflektif folyo dan üretilmektedir.
• Sokak Cadde Yönlendirme Levhaları standart 2 ölçü kullanılır. (25 x 50 cm) ve (20 x 40 cm) dir.

• Sokak Cadde Yönlendirme Levhaların üzeri galvaniz kaplama yapılır ve , DIN 17100 standardlarına uygun, 1,5 mm - 2,0 mm kalınlığında sacdan üretilir.
• Sokak Cadde Yönlendirme Levhaları Şartnamelere uygun ölçü ve özelliklerde üretilir.
• Sokak Cadde Yönlendirme Levhalarının boyama işleri sıcak daldırma yöntemiyle yapılmaktadır.
• Sokak Cadde Yönlendirme Levhaların kenar köşe ve delikleri özenle çapaksız delinir.
• Sokak Cadde Yönlendirme Levhalarının yapılan galvaniz işleminden sonra istenilen renkte elektrostatik boya ile boyanır.
• Sokak Cadde Yönlendirme Levhalarının yazılarının malzemesi reflektif folyodan kesilerek uygulanır.
• 20 Yıl garantilidir.

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere üreticilerin serigrafi ve tampon baskı ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

ostim Sokak ve Cadde Yönlendirme Levhaları

Tel :0312 504 1 500
Gsm:0532 723 57 87


ETİKETLER


alüminyum etiket, avm görsel uygulama, damla etiket, dijital baskı, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal, kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC Leksan Etiket, ostim serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket

Direk Tipi Sokak Cadde Yönlendirme Levhaları