Ostim Hologram Numaratör Etiket

ankara-ostim-hologram-numarator-etiket-7
WEB-1
ankara-ostim-hologram-numarator-etiket-5
ankara-ostim-hologram-numarator-etiket-4
ankara-ostim-hologram-numarator-etiket-3
ankara-ostim-hologram-numarator-etiket-2
ankara-ostim-hologram-numarator-etiket
ankara-ostim-hologram-numarator-etiket-1OSTİM ANKARA HOLOGRAM NUMARATÖR ETİKETProfesyonel güvenlik grafik tasarım yazılımı kullanılarak, holografik teknolojisiyle oluşturulan numaratörlü hologram güvenlik etiketleri, markanın imajını ve algı değeri yükselterek, ürününüzün güvenlik ve takibini kolaylaştırır.

Ostim Numaratörlü Hologram etiketlerde derinlik hissi çok fazladır. Farklı açılardan bakıldığında tasarım değişik şekilde görünür. Numaralı Hologram etikette çalışılan 3 boyut görseli lazer makinalar yardımıyla katmanlı hareketler katılarak ürüne değer ve kalite katan karmaşık bir etiket teknolojisidir. Ürün için çok büyük önem taşır, müşterilerin ve yetkisiz kişilerin ürüne müdahale etmesinin önüne geçilir. Ayrıca hologram etiket üzerine firmaya özel baskı yapılmak suretiyle Ürünün marka, stok, üretim tarihi, qr kod, barkod, kare kod, seri ve sıra no basılarak void etiket kişiselleştirilir.

Ağırlıklı garanti ürünü olarak kullanılan bir Numaratörlü güvenlik hologram etiket çeşididir.


Numaralı Void Hologram Etiket yapıştırıldığı yüzeyden kaldırılmak istendiğinde void yani geçersiz izi zeminde kalır. Bu sayede güvenlik etiketinin sökülmeye, kurcalanmaya maruz kalıp kalınmadığı anlaşılır. Buradaki ize göre ürünün kurcalanarak garanti kapsamından çıktığı belirlenir.

Bu etiketi amacı dışında kullanamazsınız ve kesinlikle kopyalanamaz, fotokopi çekilemez, taranamaz ayrıca yapıştırıldığı yerden kaldırıldığında deforme olarak ayrıldığı için oynandığını belli eder ürünün orjinalliğin ispatıdır. Ürünün sahtesinin üretimini önler.

Numaratörlü Hologram Garanti Etiketinin yanı sıra bir diğer güvenlik etiketi de kırılgan etiket (yumurta kabuğu) etiketdir. Bu etiket türünde ise kırılgan etiket kaldırılmak istenildiği zaman kesinlikle tek parça olarak yapıştırıldığı yüzeyden kesinlikle ayrılmaz. Yüzlerce parçacıklar halinde pul pul sökülebilir. Ankara da Void Güvenlik numaratörlü hologram etiket üretimini son teknoloji ribon makinalarıyla sizlere sunan Ostim Etiket Sanayii, Ürettiği Void Güvenlik numaratörlü hologram etiketlerde modern tasarımı, kaliteli görünümü ve güvenliği ile vazgeçilmez bir etiket çeşididir.

Kendinden yapışkanlı etiket sistemi olan Void Güvenlik numaralı hologram etiketler kurcalanmaya karşı korunmuş olur.

Void Güvenlik numaralı hologram etiket fiyatları için lütfen arayınız.

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere üreticilerin Void Güvenlik Numaralı Hologram baskı ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

ostim

Hemen Sipariş Ver!