Slim Cut Metal Cut Etiket

slim-cut
thin-cut-slim-cut-metal-cut-etiket-9
thin-cut-slim-cut-metal-cut-etiket-8
thin-cut-slim-cut-metal-cut-etiket-7
thin-cut
3
thin-cut-slim-cut-metal-cut-etiket-3
slim-cut-2

SLIM CUT - METAL CUT ETİKETSlim Cut, Metal Cut Etiket Nedir?Slim cut etiketler son teknoloji ürünü çok ince dikkat çelici parlak yapısı sayesinde, yüksek kalite krom kaplamalı bir etikettir.

Metal alaşımlı bir üründür. Elektroform nikel malzeme ile üretilir. Malzeme et kalınlığı 0,06 - 0,12 mm arasındadır. Transfer bandı yardımı ile tek seferde yapıştırılır. Yapışkanlık özelliği çok fazla olan bu etiket çeşidi -30°C ile +90°C arasında ki ısılara dayanıklıdır.

Kalıp kesim tekniğiyle üretilen bu etiketler altın ve gümüş renkli metallerden üretilir.

Kullanım Alanları Beyaz Eşya sektörü, Otomotiv Sektörü, Mobilya Sektörü Kozmetik Sektörü vb kullanılmaktadır.

Pürüzsüz metalize yapısı sayesinde ürün kalitesini mükemmel bir görünüme kavuşturan bu eşsiz ürün çizilmelere karşı çok dayanıklıdır.

Ankara Ostim'de ucuz metal Slim cut etiket üretimi ile Ostim Etiket Sanayi slim cut fiyatları konusunda size ekonomik etiket çeşitleriyle izmetinizdeyiz.

Slim Cut, Metal Cut Etiketler, kimyasal ve fiziksel etkenlere karşı son derece uzun ömürlü olur.

Slim Cut, Metal Cut Etiket Uygulandığı yüzeyden kaldırmak imkansızdır. Kaldırılmaya ve sökülmeye dayanıklıdır. Komple sökmek ve başka yere transfer etmek mümkün değildir.

Slim Cut, Metal Cut Etiket Markaya özel logo işlenerek marka kişisselleştirilebilir.

Slim Cut, Metal Cut Etiketin Üretim Süreci?Slim Cut, Metal Cut etiketler kalıp maliyeti gerektirmez 5-10 günde üretilen etiket şeklidir.

Slim Cut, Metal Cut Etiket diğer etiketlerdeki gibi bir baskı hazırlıklarına ihtiyaç duymayan seri etiket üretme tekniğidir. iç ve dış mekan ürünü olan Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiket çok gösterişli, esnek ve hafif bir malzemedir

Neden Slim Cut, Metal Cut Etiket ?• Üretimi esnasında ve sonrasında sağlığa zararlı dumanlar çıkarmaz
• Kokusuzdur
• Hafif ama dayanıklı bir metalden üretilmiştir
• Parlak bir yapıya sahiptir, el izi bırakmaz
• Özel elektroform nikel kesim makinalarıyla seri üretime olanak tanır.
• Boya, baskı, çapak gibi sizi uğraştıracak detayları yoktur.
• Özel krom yapısı sayesinde etikete şık bir derinlik kazandırır
• Genellikle İç mekan ürünüdür

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

www.ostimetiket.net • 0312 504 1 500

ETİKETLERalüminyum etiket,Lazer Film Kazıma (Tesa) Etiketin, avm görsel uygulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları

Thin Cut Slim Cut Etiket ile beyaz eşyalar için, mobilyalar için ve otomotiv sektörü için ideal etiketler yapılmaktadır.